İstanbul Motorlu ihtiyacının fazlası ile olduğu en önemli il konumundadır. Her sektörde ticaret yapan işletmeler ya da şirketler için oldukça önemli bir yer teşkil ettiği gibi VIP de bir o kadar ihtiyaçtır. Bazı şirketler kesinlikle ki anlaşmalı olduğu ve sürekli hizmet alabileceği kargo şirketi vardır. Ancak İstanbul da iseniz ve sürekli gönderim yapıyorsanız özel hızlı teslimata ve acil durumlar için gönderi desteği alabileceğiniz Vip Kuryeye de ihtiyacınız olacaktır.

Vip Kurye Nedir?
Standart Kurye gönderimleri genellikle maksimum 3 iş günü sürmektedir. Kurye firmasının özelliğine göre bu süre gün içi erken saatlerde olması halinde bir sonki günün sabahı da yapılabilmektedir. Prestij Kurye de ise Vip Kurye özelliğinden yararlanan müşterilerimizin gönderilerinin teslimatı ise 45 ile 60 dakika arasında yapılmaktadır. Aciliyet gerektiren bir teslimatınız varsa hemen ekibimize ulaşıp İstanbul içi Acil teslimat isteyebilirsiniz. Özel Ekiplerimizle İstanbul her ilçeden gönderinizi alıp gidecek adrese hızlıca ulaştırıyoruz.

VIP Kurye Gönderim Özellikleri
Acil Express Kurye ekiplerimiz hafta boyunca yüzlerce özel kurye gönderimi bütün mesai saatleri diliminde gerçekleştirmektedir. Çok acil gönderilerde ise yine mesai saatleri dışında da sizlere ekiplerimizce yardımcı olmaktayız. Bizlerde uzun uzun yıllardan beri sürekli çalışan birçok kurumsal firma bulunmaktadır. Kurumsal firmalar dışında Kobiler ve Bireysel şeklinde de hizmet verdiğimiz birçok kişi ya da işletme bulunmaktadır. Gönderilerde evrak, dosya, zarf olabildiği gibi eşya, ürün gönderimleri de yer alabilmektedir. Moto kurye ekibimizle ürün ayrıntıları ve hacimleri ile ilgili hemen iletişim sayfamızdaki numaralarımızdan görüşebilirisiniz. Bünyemizde çalışan bütün personellerimiz gerekli hizmet içi eğitimden geçen ve tam profesyonel personellerdir. Tüm gönderilerinizde gerekli hassaslik ve özen gösterilmektedir. Garantili ve problemsiz bir biçimide gönderiniz bir kaç dakika içerisinde adrese teslim edilmektedir.

İlgili aramalar : vip kurye nedir, vip kurye İstanbul, vip kurye gönderim, vip , vip kurye numarası, vip kurye iletişim, vip kurye adresleri, vip kurye teslimat

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button