Tahsilatlı Kurye

Tahsilatlı Kurye:Satılan ürünün kapıda nakit olarak tahsilatının yapıldığı hizmetimizdir.Acil Express Kurye farkı ile yüksek teknolojik altyapısı ve sürekli gelişen iş tecrübesi ile hem gönderiniz en hızlı şekilde alıcısına ulaştırılır hem de tahsil edilen tutar, ürünün tahsilatının yapılması sonrası ilk iş gününde direkt hesabınıza aktarılır.

Acil Express Kurye olarak tahsilatlı gönderi hizmetimizi  İnternet’ten Satış yapan firmalara veya telefonla pazarlama yapan firmalara kapıda Tahsilatlı Gönderi hizmeti vermekte olup  gönderi teslimatlarını aynı gün veya ertesi gün gerçekleştirmekteyiz. Yapılan bu tür satışlarda moto kurye, arabalı kurye veya yaya kuryelerimiz kapıda tahsilat yaparak firmalara çözüm ortaklığı sunmaktadır. Firmanız adına yapılan tahsilatların hesabınıza geçmesi mesai saatlerine göre değişiklik gösterir Bu da ortalama aynı gün yada bir sonraki ilk iş gününe tabi tutulur.

Acil Express Kurye iş ortaklığı ile en önemli sorunlardan  tahsilatlı gönderi hizmetini kendi bünyenizde vermeniz durumunda oluşabilecek ağır iş yükünden kurtulacaksınız.

Acil Express Kurye olarak tahsilatlı gönderileriniz için Şu Anda İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz.

Tahsilatlı gönderi talebinizi bize 0216 429 39 54 numaralı telefonumuzdan yada 0541 516 66 82 nolu WhatsApp hızlı ulaşım hattından iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra