Sarıyer Zekeriyaköy ve İstanbul’a çevre diğer ilçelerde günün her saatinde vermekteyiz. Zekeriyaköy içerisinde veya Zekeriyaköy dışarısında her türlü ve arabalı ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 429 39 54 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 45 dk içerisinde teslim edilmek üzere adresinizden teslim alınacaktır.
hizmetimiz ile Zekeriyaköy’dan istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.
Zekeriyaköy Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Acil express Kurye gibi tüm İstanbul ve Zekeriyaköy geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür.
Fiyatlar sayfamızdan Zekeriyaköy’dan göndermek istediğiniz semti seçerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Araçlı Kurye Gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.Arzu ederseniz sarıyer kurye sayfamızı’da ziyaret edebilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button