Acilexpresskurye

Samandıra Kurye


Samandıra kurye , acil gönderilerinizi göz önünde bulundurarak oluşturulan express kurye kapsamında her türlü gönderileriniz zamanında ve hızlı bir şekilde adresten alınıp adrese teslim edilmektedir.

Sizin gönderiniz sizden alındıktan sonra başka herhangi bir iş araya girmez ve sizin işlerinizin gerçekleşmesinde herhangi bir aksama gerçekleşmez. Bu şekilde Express hız sayesinde gönderilerinize hızlı bir şekilde adrese teslim işlemi gerçekleştirilir.

samandıra kurye
samandıra kurye

İstanbul içi her türlü mesafeye 45 dakika içerisinden maksimum 90 dakika süre ile teslim işlemi gerçekleştirilir.

Gönderilerinizin adresinize gelinir teslim alınır ve bu şekilde istenilen adrese teslim edilir. Teslim işlemi gerçekleştirildikten sonrada sizlere sizin istediğiniz doğrultuda telefon ya da mail yoluyla teslimat hakkında bilgilendirme mesajı atılır. Bu şekilde gönderinizin

Samandıra moto kurye tarafından ulaştırılıp ulaştırılmadığını öğrenip sorgulayabilirsiniz. Her türlü gönderim işlemlerinizi sağlıklı, güvenli, hızlı ve istenilen zamanda yerine ulaştırma hizmeti ile gerçekleştiren firmamız sizlere hizmet etmek için hazır bir şekilde beklemektedir.

Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button