Okmeydanı : Hizmetlerimiz Acil Express Kurye’mizin uzman ekip ve ekipmanları ile istanbul genelindeki tüm ilçe ve mahallerinde aktif olarak 7 gün 24 saat kesintisiz devam etmektedir.

Sizlerinde bu bölgedeki acil olarak başka bir lokasyona gitmesini istediğiniz evrak, kimlik, pasaport, ehliyet, paket, koli, hediyelik eşya gibi özel olan matbu evraklarınız ve gönderileriniz için genel merkezimizi arayarak yada web sayfamızdan hizmet formu isteği yaparak istediğiniz günde ve saatte o anki aciliyetinize göre gönderi seçeneklerimiz ile ulaştıra bilirsiniz.

Okmeydanı Kurye

Okmeydanı Kurye

İstanbul ilimizin 39 ileçesinde ve 789 mahallesinde her an hazır bekleyen ve aktif olarak çalışmakta olan Sanacaktepe Kurye ekiplerimiz ile sizlerinde firmamızdan yapacağınız gönderi hizmetlerinizde sorunsuz ve güven kapsamımız da ulaştırılarak teslimatlarınız yapılmaktadır.

Okmeydanı bölgesi İstanbul Anadolu yakası ümraniye ilçesine bağlı bir bölgemiz olup ticari ve sanayi bölgesi olmakla bilinmektedir, bu bölgemizdeki müşterilerimizin ister iş yerleri için ister şahsi gönderileri için bizler her daim zamanla olan yarışlarınız da en iyi çözüm ortağınız olmaktayız.

Okmeydanı Kurye hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan ve gönderilerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz be varsa Acil Express Kurye’mizi 7/24 istediğiniz saatte ve günde iletişim numaralarımızdan arayarak bilgi alabilirsiniz ve size özel gönderi seçeneklerimizden yararlana bilirsiniz.

Okmeydanı Kurye Gönderi Prosedürümüz ve Hizmet Seçeneklerimiz

Okmeydanı Kurye hzimetlerimiz Acil Express Kurye nin hizmet vermiş olduğu bölgelerindendir ve bu bölgedeki müşterilerimiz de günün istediği saatinde istedikleri adreslere ulaştırılması gereken gönderleri için firmamızın hizmetlerinden yararlana bilirler. Sizlerde bu ve diğer hizmetlerimizden nasıl yararlana bilirsiniz sorularınız için genel merkezimizin çağrı merkezini arayarak sorularınıza cevap alabilir ve iş emri oluştura bilirsiniz.

Acil Express Kurye‘nin çağrı merkezi ve okmeydanı  personelleri mesai saatlerinizde ve mesai saatleriniz sonrasındaki yapacağınız tüm gönderileriniz için görevlerinin başında olup kesintisiz hizmetlerimiz için siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olabilmek adına tüm özverileri ile çalışmaktadır. Sizlerde Çağrı merkezimizi arayarak kendinize ve zamanınıza göre olan gönderi seçeneklerimizle gönderilernizi isteiğiniz adreslere ulaştırabilmektesiniz. Merkezimizden yapacağınız gönderi seçeneklerimiz aciliyet durumlarınıza göre express kurye yada normal kurye sistemizde ulaştırılmaktadır.

  • Expresss Kurye : Gönderileriniz İstanbul içi bölgelere maksimum toplamda 1.5 saat içerisinde gönderi yapacağınız yerden alınarak hedef noktaya ulaştırılır.
  • Normal Kurye : Gönderileriniz İstanbul içi bölgelerimizde ise maksimum 3 saat içerisinde İstanbul içi ilçelerimizden alınır ve gitmesini istediğiniz il sınırları içerisinde bölgelere teslim edilir.

Acil Express Kurye‘mizin kurye gönderi sürelerimiz yukarıda yazılı olan süreler içerisinde tarafınızdan alınarak istediğiniz İstanbul içerisindeki İlçelerimize sorunsuz olarak ulaştırılır ve isim imza kayıtları yapılarak teslim edilir. Teslimatınız süresince yapmış olduğunuz gönderilerinizle ilgili tüm bilgiyi operasyon merkezimizden alabilirsiniz.

Okmeydanı Kurye Hizmet Seçeneklerimiz

Okmeydanı Kurye | Acil Moto Kurye Hizmetleri

Okmeydanı Kurye | Hızlı Moto Kurye Hizmetleri

Okmeydanı Kurye | Vip Moto Kurye Hizmetleri

Okmeydanı Kurye | 7/24 Moto Kurye Hizmetleri

Okmeydanı Kurye | Express Moto Kurye Hizmetleri

Ve Daha onlarca kurye gönderi seçeneklerimiz ile sizlerinde her 7 gün 24 saat Okmeydanı  ‘lerimiz ile daim hizmetinizdeyiz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button