Motorlu Kurye Avrupanın Bir Çok Ülkesinde kullanılan moto taksi (Motorsiklet taksi) İstanbul gibi bir metropolde özellikle yaz aylarında trafik çilesinden kurtulmak için ideal bir seçim yöntemi olurdu.
Bizlerde bu dertten sizi kurtarmak için böyle bir hizmet vermeyi düşündük.
Gitmek istediğiniz yere çok kısa sürede imdadınıza yetişen moto taksilerimiz hız yapmadan güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.??????????
Toplantınız mı var ?
istanbul trafiğinden kaynaklanan bir gecikme söz konusu olduğunda bir telefonunuzla verdiğiniz adrese gelen motorlu taksiniz sizi kısa sürede yetişmek istediğiniz toplantınıza yetiştirsin.
Yetişmeniz Gereken Bir Uçak mı Var?
Motor taksilerimiz özellikle hava alanına gitmek isteyen yolcuların imdadına yetişiyor . Yine trafikten kaynaklanan ulaşım sorununa motor taksilerimiz  yetişmeniz gereken uçağınıza güvenli bir şekilde götürmektedir.
İşe mi Geç Kaldınız?
 
Uyuya kalan ve işe gitmekte geciken veya otobüsünün saatini kaçıran kişiler için motorlu taksilerimiz sizi gitmek istediğiniz otobüsten daha kısa sürede iş yerinize ulaştırmaktadır.
Değerli Eşya ve Paket, Evrak Taşıma..
 
Acil yetişmesi gereken evrağınızı istediğiniz adrese istediğiniz saatte göndermek için motorlu taksilerimiz bir telefonunuzla İstanbul içi adrese teslim etmektedir.
Artık trafikte zaman kaybı sona eriyor.
Motor taksi ile artık tüm yollar daha kolay ve daha hızlı.
Hızlı ve güvenli olmasıyla birlikte aynı zamanda çok ekonomik..

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara