Maslak hizmeti verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Maslak bölgesinde 2009 yılından beri Acil Express Kurye olarak Hizmet vermekteyiz.

Maslak motorlu kurye ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 429 39 54 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kuryemiz tarafından adresinizden teslim alınacaktır. Maslak bölgesinden olacak gönderi ücretini 0541 516 66 82 nolu telefon numaramızı arayarak gönderinizin boyutu, türü, gönderi şekliniz ve göndereceğiniz bölgeye göre hesaplatabilirsiniz.

Maslak Kurye

Maslak Kurye

Firmamız Acil Express Kurye İstanbul içerisinde ilçeden ilçeye, masadan masaya hizmeti vermektedir. Acil Express kurye, içinde bulunduğu sektörde yaşanan aksaklıkları gidermek için kurulmuş, hızlı, güvenilir, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, kadrosunda profesyonel elemanları barındıran bir firmadır.

Firmamız, Acil Express Kurye İstanbul ili içerisinde kanun ile taşınması yasaklanmamış, kurye elemanının güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde Zarf, Promosyon ürünleri, dosya, numune, küçük paketler ve orta boy paketler ile her türlü gönderiyi taşımakta ve isim imza karşılığı teslim etmektedir. Çok büyük paket, koli vb. hacmi büyük gönderileriniz de ise Arabalı Kurye hizmeti vermektedir. Firmamız ile her türlü dosya, zarf, broşür, numune, promosyon ürünü, paket vb… her türlü gönderiyi çok ekonomik fiyatlarla etkili ve kaliteli bir şekilde gönderebilirsiniz. Firmamıza Abone olarak çok daha uygun fiyatlarla firmamızla çalışabilirsiniz. Her türlü peşin gönderi, Abonelik sistemi, şehir içi gönderileriniz ile ilgili detaylı bilgi için 0216 429 39 54 irtibat numaramızı arayabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button