Küçükyalı hizmet verdiğimiz bölgeler arasında yer almaktadır. Küçükyalı bölgesinde 2010 yılından Sonra Acil express Kurye Firması olarak kurye hizmet vermeye başlamıştır.
Küçükyalı ile taşımacılık ihtiyacınız için 0216 429 39 54 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bulunduğunuz yere en yakın motorlu kuryemiz sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dakika içerisinde kurye,miz tarafından adresinizden teslim alınacaktır. Küçükyalı bölgesinden olacak gönderi ücretini Merkez Ofisimizden Öğrenebilirsiniz!

Firmamız Acilexpress Kurye İstanbul içerisinde ilçeden ilçeye, masadan masaya motorlu kurye hizmeti vermektedir. Küçükyalı kurye, içinde bulunduğu sektörde yaşanan aksaklıkları gidermek için kurulmuş, hızlı, güvenilir, hizmet kalitesinden ödün vermeyen, kadrosunda profesyonel elemanları barındıran bir firmadır.

Firmamız, İstanbul ili içerisinde kanun ile taşınması yasaklanmamış, kurye elemanının güvenliğini tehlikeye düşürmeyecek şekilde Zarf, Promosyon ürünleri, dosya, numune, küçük paketler ve orta boy paketler ile her türlü gönderiyi taşımakta ve isim imza karşılığı teslim etmektedir. Çok büyük paket, koli vb. hacmi büyük gönderileriniz de ise Arabalı Kurye hizmeti vermektedir. Firmamız ile her türlü dosya, zarf, broşür, numune, promosyon ürünü, paket vb… her türlü gönderiyi çok ekonomik fiyatlarla etkili ve kaliteli bir şekilde gönderebilirsiniz. Firmamıza ABONE olarak çok daha uygun fiyatlarla firmamızla çalışabilirsiniz. Her türlü peşin gönderi, ABONELİK sistemi, şehir içi gönderileriniz ile ilgili detaylı bilgi için 0216 429 39 54 irtibat numaramızdan arayabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button