İkitelli ve Kadıköy genelinde 7/24 express hizmeti vermekteyiz.

Günün herhangi bir saatinde herhangi bir günde size bir telefon kadar yakınız. İkitelli veya kadıköy bölgesindeki kuryelerimiz talebiniz üzerine 30 dk içerisinde sizlerden kuryeyi teslim alacaktır.


İkitelli Kadıköy
 günümüzde tüm firmaların ve şahısların ihtiyacı haline gelmiştir. İstanbul trafiği düşünüldüğünde bir paket bir yere ulaştırmak için trafikte saatler harcamanız gerekmektedir. Kadıköy motorlu kurye hizmetimizle sizi bu zorluktan kurtarıyor ve en kısa zamanda evrakınızı istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

KADIKÖY
İKİTELLİ
MOTORLU
KURYE


Kadıköy İkitelli fiyatları
, aynı işi kendiniz yapmayı düşündüğünüzde çok daha avantajlı hale gelmektedir. Personel gideri, araç masrafı, vakit kaybı gibi önemli maliyetler toplandığında kuryenin bir lüks değil ihtiyaç olduğu fark edilmektedir.

Gönderi ücretleri için 0216 42 39 54 nolu telefondan yada günün her saati 0541 516 66 82 nolu telefondan bizlere ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Kurye aboneliği ile %50’ye varan indirimlerden faydalanabilir, sizin için avantajlı olan bu gönderi şeklini daha avantajlı hale getirebilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button