24/7 Moto Kurye
Günün Her Saatinde.

İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine, telefonla ve ya çevrimiçi gelen siparişlerinizi alıp, hızlı, güvenilir ve problemsiz bir biçimde istediğiniz adrese ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu gönderi türünde, gönderileriniz 1-3 saat arasında teslim edilir.

24/7 Acil Kurye
Bir Telefon Yeter.

Gece ilaç mı lazım oldu ? Dosyalarınızı evde mi unuttunuz ? Trafik var ve ya zaman mı yok?

Gönderilerinizi, Ankara içi 30-45 dk, İlçelere 60-180 dk arasında teslim ediyoruz. Acil kurye hizmetimizde, yalnızca sizin gönderinizi yaparak, diğer hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılır. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiç bir biçimde diğer bir iş araya giremez. Gönderileriniz en ivedi ve problemsiz biçimde tesim edilir. Acil Kurye fiyatı standart gönderi fiyatından % 50 fazladır.

Araçlı Kurye
Motorlu Kurye Yetmediği Anlarda.

Motorlu kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki koli ve paketleriniz, motorlu kurye hizmeti süresinde teslim edilir. Araçlı kurye hizmeti ile müşterilerinin gönderilerini 2 saat içerisinde araç ile teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz vasıtası ile firmalar gerek müşterilerine gerekse şubelerine göndermek istedikleri gönderileri bünyelerinde araç bulundurmadan çok daha az maliyetlerle gönderebilecektir.