En iyisi için çalışıyoruz.

Günlük gönderi sayınızın fazla olması ve gönderilerin aynı güzergahlarda yer almaları halinde kuryelerimizin günlük programında en kısa rotayı oluşturarak, sizlere en uygun fiyatı sunma garantisi veriyoruz.

Gönderilerinizin en uygun fiyata ve en hızlı şekilde alıcısına ulaşması için ihtiyacınıza uygun olarak firmanıza avantajlı taşıma çözümleri sunmaktayız.

Acil Kurye

İstanbul içi Motorlu Kurye hizmetinden faydalanmak isteyen Gönderici tarafından iş emrinin Acil Express Kurye’ye telefon, e-posta veya Acil Express Kurye’nin internet sitesi üzerinden iş emri kaydı yolu ile iletilmesinden sonra en geç 1 saat içerisinde gönderinin Alıcıya ulaştırılmasıdır. (Acil Express Kurye ve Gönderici arasındaki mesafeye Gönderici ile Alıcı arasındaki mesafe eklendiğinde toplam mesafe 50 km’den fazla ise, Gönderinin Alıcı’ya ulaşma süresi 1 saati aşabilecektir. Hesaplamada Google Harita Programının üç nokta arasındaki en kısa mesafe toplam sonucu esas alınacaktır)

Dağıtım Hizmetleri

İstanbul içi Motorlu Kurye Hizmetimiz ile broşür ve davetiye gibi toplu gönderilerinizi Motorlu Kurye aracılığı ile dağıttırabilirsiniz. Dilerseniz dağıtım bölgesi, özel isim veya imzalı gönderi türünü seçebilirsiniz.

Kurye Kiralama

İstanbul içi Motorlu Kurye hizmetlerinde, Motorlu Kurye Kiralamak da mümkündür. Uzun dönemli çalışmalar için geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Hediye Gönderimi

Özel günleriniz için özel bir hediye teslimatı. İstanbul içi Motorlu Kurye ile hediyeleriniz gün içerisinde istediğiniz saatte, kişiye özel imza karşılığı ile alıcısına ulaşır.

E-Ticaret için Motorlu Kurye

İnternet üzerinden satış yapan firmalar, gün içi teslimatlı ürün gönderiminde artık fark yaratmaya başladı. İster müşterilerine ürünleri aynı gün ulaştırmak isteyen bir e-ticaret sitesi yöneticisi, isterseniz depolardan mağazalarınıza yine gün içerisinde ürünlerinizi sevk etmek isteyen bir operasyon sorumlusu olun, İstanbul içi Tüm İlçelere aynı gün teslimatla hem zaman kaybından kurtulur hem de müşterilerinize hızınızla güven verebilirsiniz.

Acil Express Kurye olarak; İstanbul içi Motorlu Kurye hizmetimizle gün içerisinde ortalama 100-250 arası gönderiyi farklı alıcılara zamanında ulaştırabilmekteyiz.

Siz de Motorlu Kurye avantajından faydalanabilir, aynı günde teslimatını sağlayabilirsiniz.

Üstelik aylık 500 gönderiden dazla gönderi olan e-ticaret firmalarına sunduğumuz Özel Kampanyamızdan hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara