Şehirlerarası Moto Kurye İstanbul’dan başka bir şehre veya başka bir şehirden İstanbul’a aynı gün teslim edilmesi şart olan acil ve ehemmiyetli bir gönderiniz mi var? Hiç telaşlanmayın. Biz teslim ederiz.

Talebinizi bize mobil uygulama, web sitemiz yada çağrı merkezimiz üzerinden (0216 429 39 54) ilettiğinizde kısa müddette gönderilerinizi adresinizden alıyor, ilk uçakla varış şehrine gönderiyor ve karşılayıp alıcının adresine teslim ediyoruz. Hem de 7 gün 24 saat!

Şehirlerarası Moto Kurye

Şehirlerarası Moto Kurye

İstanbul’dan hava limanı olan tüm şehirlere veya hava limanı olan tüm şehirlerden İstanbul’a gönderim yapabilirsiniz.
10 kilogram’dan ağır olan, sıvı, akıcı, yanıcı, patlayıcı, ruhsat müsaadenine tabi veya yasalarla bulundurulması men edilmiş maddeler netlikle taşınmaz.
Teslim müddetleri uçak şirketlerinin uçuş tarifelerine göre farklık gösterebilmektedir. Uçak seferlerinde yaşanabilecek gecikmelerden dolayı şirketimiz bir mesuliyet kabul etmez.
Hava limanı olmayan veya uygun uçuş bulunamayan vaziyetlerde özel araç organizasyonu ile hızlı teslimat sağlayabiliyoruz.
İstanbul şehir hudutları dışında kalan etraf il ve kazalarında teslimat yapabilmek için gönderi ağırlığına ve hacmine uygun motorlu kurye yada hafif ticari araçlar ile gönderim yapabilirsiniz.

Şehirlerarası Moto Kurye

şehirlerarası Kurye, şehirlerarası Kurye Iş Ilanları, şehirlerarası Kurye Fiyatları, şehirler Arası Kurye Arayanlar, şehirler Arası Kurye Ankara, Sehirler Arasi Kurye, şehirler Arası Kurye Aranıyor, şehirler Arası Kurye Firmaları, Sehirlerarasi Kurye Arayanlar, şehirler Arası Moto Kurye Iş Ilanları,
Kategoriler: Hizmetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.