Hızlı gönderimi kapsamında dilerseniz kuryemiz verdiğiniz iki adres arasında, başka hiç bir yere uğramadan teslimatı yapabilir.

 

Gönderinizin kargo veya kurye ile en hızlı şekilde gönderilmesini isteyebilirsiniz. Bunun için Acil Express Kurye VIP kurye teslimatı hizmetine sahip.

Gönderinizin sağ salim, eksiksiz ve zamanında yerine teslim edilmesi oldukça önemli. İstanbul gibi metropol semtlerin en büyük sorunu trafik olduğundan; hızlı kurye hizmetini vermek için kurumsal bir alt yapıya da sahip olmak gerekiyor.

 

Kuryenin trafikte yapacağı en ufak bir hata ile zaman iyice uzayabilir, acil gönderileriniz aksayabilir. Bu durumda çalışmış olduğunuz kurye firmasının hem ekstra destek verebilecek elemanına hem de bu süreci rahatlıkla yürütebilecek bir alt yapıda olması gerekiyor.

 

Acil Express Kurye’den hizmet alan firmalar teslimat durumunu maillerinden anında görebildiği gibi online işlemler menüsünden kurye takip durumunu gerçekleştirebiliyorlar.

 

Kargom nerede, kurye nerede diye müşteri temsilcilerini aramak ve telefonda yeterli hizmet alamamak gibi sorunlar da Acil Express Kurye’de yaşanmıyor çünkü kargo nerede ise online sistem üzerinden takibi sağlanabiliyor.

 

İstanbul içi VIP kurye fiyat sorgulaması için müşteri temsilcimize hiç beklemeden 0216 429 39 54  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button