Gece Kurye

Acil Moto Kurye

Gece Kurye

Ocak 30, 2018 bölgeler 0

Gece Moto Kurye ‘lerimiz saat 19:00’dan sonraki bütün gönderileriniz için hazır bekleyen moto kurye ekibi tarafından taşınıp teslim edilmektedir. Acil express kurye firmamızın çağrı merkezine sizin iş ermi formu yapıldıktan sonra çalışmaya başlıyoruz. Acil express Kurye Merkezi ‘mizin operatör personeli size yada gönderilerinize en yakın bölgedeki aktif olarak çalışan motosikletli kurye personelimizi en hızlı biçimde direk olarak yönlendirerek gönderinizi sizden teslim aldırır.

İstanbul İçi 39 ilçe de’ki iş yeri yada kişiye teslim edilmesini istediğiniz bütün matbu gibi özel elden teslim edilmesi gereken evrak, kimlik, pasaport, koli, paket, hediyelik eşya gibi Motosiklet ile taşınabilmesi kanunen yasal olan bütün kurye gönderilerinizi problemsiz olarak tam zamanında ulaştırıyoruz.

Gece Moto Kurye

Gece Moto Kurye

Sizlerde İstanbulun bütün lokasyon bilgilerine sahip 20 yıllık kuryelik tercübesiyle zaman içinde olan yarışınızda Gece Kurye ihtiyaçlarınız için Acil express kuryemiz ile iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanın.

Moto Kurye Merkezi 20 yıllık kuryelik deneyimi ve uzman motorize kurye personeli ile Gece Moto Kurye gönderileriniz için genel merkezimiz de nöbetçi kalan personellerimiz tarafından gitmesi gereken adrese direkt olarak Express olarak teslimatı yapılır.

Gece yapılan kurye gönderileriniz için hızlı gönderi sistemi uygulanır. Gece Nobetci Kurye Hizmetimizin ücretlendirmesi Express Kurye hizmetimizin 2 katı fiyat uygulamır bunun sebebi ise gündüz yoğunluğu olmadı için hem gönderiniz en hızlı biçimde gider hemde gece tarifesi uygulanır. Sizlerde mesai saatleriniz sonrasında gönderilerinizde seçeceğiniz hizmet opsiyonumiz Gece Moto Kurye olması gereklidir.

Daha ayrıntılı bilgi için çağrı merkezi çalışanlarımızı yazılı telefonlarmızdan arayabilirsiniz yada www.acilexpresskurye.com internet sitemizi ziyaret ederek iş emri formunuzu dikkatli biçimde iletişim bilgilerinizi düzgünce oluşturarak bize göndere bilirsiniz ve en hızlı biçimde kurye hizmetlerimiz den 7/24 faydalana bilirsiniz. Acil express kurye ailesi olarak bizler sizler için gece gündüz demeden, yağmur çamur demeden, günün her vaktinde ve saatinde en iyi çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gece Kurye Hizmet Koşullarımız ve Gönderi Prosedürümüz

Acil express kurye’mizin İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasındaki bireysel & kurmsal bütün müşterilerimizin kurye gönderileri çin firmamız da nöbetçi motorlu kurye olarak kalan personellerimiz tarafından her zaman en hızlı biçimde teslimatırınız problemsiz bir biçimde yapılır. Motosiketletli Kurye lerimiz sizin gönderisi dışında diğer hiç bir gönderi almaz ve bu nedenden dolayı yapmış olduğunuz mesai saati dışındaki evraklarınız için normal kurye gönderisinin “2” katı ücrete tabi tutulur.

Firmamız da nöbetci olarak bırakılan personellerimiz gündüz’ki gibi rotası doğrultusundaki gönderileri toplayarak değil, yalnızca sizin vermiş olduğunuz lokasyona doğrudan ulaştıracağı için’de express gece motorlu kurye gönderi hizmetimiz uygulanır. Bu neden le görevli olan Nöbetci Kurye personel rotası üzerinde diğer herhangi bir evrak almadan doğrudan sizin belirlemiş olduğunuz lokasyona giderek teslimatınızı gerçekleştirir.

Akabinde motorize kuryemiz sizin gönderinizle alakalı olan teslimat bilgilerini çağrı merkezimize aktarır, ve sonrasında da çağrı merkezimizden tarafınıza e-posta yada telefon vasıtasıyla bütün bilgiler transfer edilir. Böylece gece moto kurye hizmetimiz problemsiz bir biçimde sonuçlandırılır.

Gece Motorlu Kurye Hizmetlerimiz ve Gönderi Seçenelerimiz

Gece Moto Kurye Hizmeti

Gece Nöbetçi Kurye Hizmeti

Gece Özel Kurye Hizmeti

Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Ve daha birçok gönderi seçeneklerimizle ile Acil express kurye 7/24 Hizmetinizdedir. Sizlerde gece ve gündüz olmak üzre İstanbulun bütün ilçe ve mahallelerinden moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo hizmet seçeneklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gece Acil Kurye hizmetlerimiz İstanbul ilimizin Anadolu yakası ve Avrupa yakasında toplam 39 ilçesinde ve 789 mahallesinde nettisiz olarak Nöbetçi Gece Moto Kurye ekiplerimizle ve gönderi seçeneklerimizle en acil durumlarınız’da en iyi çözüm ortağınız olmaktan ve sizide ailemizin içerisinde görmekten mutluluk duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button