Çekmeköy de Kurye Hizmeti Almak İçin

Çekmeköy Motorlu Kurye hizmetleri  günün her saatinde verilmekte olup, Moto Kurye hizmetimiz ile Çekmeköy ‘den istediğiniz her semte Motorlu Kurye gönderisi yapabilir veya Motorlu kurye gönderisi aldırabilirsiniz. Çekmeköy Motorlu kurye ihtiyacınız için 0216 429 39 54 numaralı hattımızdan Acil Express Kurye ‘ yi aradığınızda, Size en yakın   Motorlu Kurye verdiğiniz siparişi 30-45 dk içerisinde teslim alacaktır.

İstanbul genelinde vermiş olduğumuz Motorlu Kurye hizmet sürelerimiz şu şekildedir.

Normal Kurye Gönderileri : 120-180 dk arasında teslim edilir.
Ekspres Kurye Gönderileri : 60-120 dk arasında teslim edilir.
Vip Kurye Gönderileri : 30-60 dk arasında teslim edilir.

Çekmeköy ’de Moto Kurye hizmetleri ve avantajları firmalar tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş elde edilmektedir. Böylece işyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımının getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır.

Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında Acil Express Kurye ile çalışmak tüm İstanbul ve Çekmeköy de Moto Kurye hizmeti büyük bir kolaylık ve çözümdür.

KURYE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN 0216 429 39 54  Çekmeköy Moto Kurye

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonŞimdi Ara