Loading...
bölgeler

Karaköy Kurye

Karaköy Kurye uzman Moto Kurye kadrosu ile sizlere hızlı, güvenli Kurye hizmeti sunmayı hedeflemiş ve kaliteli hizmet sunma anlayışı ile sizlerin memnuniyetini kazanmış öncü birimimizdir. Uzun yıllardır Acil Express Kurye olarak hizmet sunan firmamız Karaköy bölgemiz için özel çalışma sunarak size Karaköy Motorlu Kurye olarak hizmet sunma gereksinimini hissetmiş ve sizler için bu projesini hayata geçirmiştir.

karaköy kurye
karaköy kurye

Karaköy Moto Kurye uyumlu ve Uzman takım arkadaşlarımızdan oluşan uzman kadrosu ile sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Firmamızda hizmet veren tüm personelimiz işinde profosyonel olup uzun süre sektörde aktif olarak hizmet sunmaktadırlar. Her zaman müşterilerimize anlayışlı ve saygılı davranışları ile ilk etapta gönülleri fethetmişlerdir. Her zaman sevgi ve saygı,güler yüzlü hizmet sunmayı prensip edinmiş personelimiz işlerini de iş ve hizmet ahlakına uygun şekilde disiplinli olarak yerine getirmektedir.

Sizlere gerek Karaköy ‘de gerekse İstanbul genelinde Kurye adına her hizmeti sunmaktayız. Sizleri büyük bir dert olan trafik çıkmazından kurtarmak ve kaybedeceğiniz zamanı farklı olarak değerlendirerek kazanç elde etmeniz için kesintisiz hizmet sunmaktayız. Tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenli olarak zamanında adresine ulaştırmaktayız. Bizi arayarak vermiş olduğunuz hizmet kaydını tercihinize göre gün içinde saatler dilimlerinde adresinizden teslim alarak bildirdiğiniz adrese ve kişiye ulaştırmaktayız. Bize ulaşım bilgilerimize iletişim sayfamızdan edinebilirsiniz.