Acil hizmeti sayesinde tüm İstanbul genelinde istediğiniz bir adrese veya birden fazla adreslere her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendi adresinize getirtebilirsiniz.

İşyeri dışındayken işlerimizi yönlendirerek yaptırabiliriz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Acil Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz;

İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim edebilmektedirler.

Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini moto ile gerçekleştirmektedirler.

Şubelerdeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak moto kurye ile transfer etmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları acil kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an ve herhangi her semtteki ihtiyaçlarımızı görebilmekteyiz. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz.

İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

’nin acil kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı hemen talep edilen adrese yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre acil kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir.

Acil Kurye talepleriniz Expres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir.

Acil Expres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 dakika ile 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.
Acil VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 30 dakika ile 70 dakika aralında gönderiniz teslim edilmektedir.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now Button