İstanbul Dışı Kurye

İstanbul Dışı Kurye Hava taşımacılık faaliyetlerimizden biride yurtdışı kurye hizmetimizdir. İstanbul Dışı Kurye Havacılık yurtdışında tüm ülke ve şehirlerde kurye hizmetlerini ekonomik fiyatlarla ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Bu hizmetimizden sürekli olarak yararlanabilir veya tek seferlikte faydalanabilirsiniz. Şirketimiz kurye hizmetlerinin yanı sıra havacılık, kargo ve havayolu sektöründe hizmet veren bilinen bir kuruluştur. Kurumsal hizmetlerimiz ile şirketlere özel çalışmalarımız hakkında merkez ofisimizi arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışı kurye, kargo, uçak kiralama, uçak bileti satışı, vize işlemleri gibi bir çok faaliyet alanlarımızda ekonomik fiyatlar ile çözüm ortağınız olarak hareket ediyoruz. Gönderimleriniz için mesai saatleri içinde talep formunu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışıyla havacılık sektörünün en gözde kuruluşlarından olan İstanbul Dışı Kurye Air, yurtdışı kurye hizmetleriyle de yanınızda olmaya devam ediyor. Sizin memnuniyetiniz hizmetlerimizin devamının teminatıdır. Bu nedenle uzman ekibimizle beraber, size hava taşımacılığında gerekli tüm hizmetleri en iyi şekilde vermeye gayret ediyoruz.

İstanbul Dışı Kurye Air Kargo Kurye

İstanbul Dışı Kurye Air’in yurtdışı kurye hizmeti, bireysel ihtiyaçlarınıza uygun özel bir hava ulaşımı çözümü olmaktadır. Acil taşınması gereken önemli yedek parça, önemli belgeler ve evraklar, ilaç-sağlık ürünleri veya başka acil sevkiyatlarınızı güvenli bir şekilde yerine ulaştırmak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerinizi varacağı yere zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırırız. Dünyanın herhangi bir yerinden, kargo mu göndermek istiyorsunuz? Firmamız size bu konuda en uygun çözümü sunar ve gönderinizi dünyanın neresine olursa olsun, sağlam bir şekilde ve zamanında ulaştırır. Havacılık sektöründeki deneyimimiz sayesinde size her türlü hizmeti seri bir şekilde veriyoruz. Seri hizmetlerimiz sayesinde sizde zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz.

yurtdışı-uçak-kurye
Yurtdışı kurye hizmetlerinde gönderilerinizin zamanında teslimatı için titizlikle çalışıyoruz. Uzman ekibimiz ülkelere giriş şartları, uçuş rezervasyonları ve gümrük mevzuatı gibi düzenlemeyle ilgili tüm hususları bilmekte ve size bu konularda yardımcı olmaktadır. Dünyanın her yerinde stratejik olarak konumlandırılmış işinin ehli, özel eğitimli kuryelerimiz bulunmaktadır. Görevli ekip üyelerimizden bir tanesi, gönderinin teslim alınmasından alıcıya teslim edilmesine kadar tüm aşamalarda sevkiyata eşlik etmektedir. Böylece gönderiniz için en iyi koruma sağlanmış olur. İstanbul Dışı Kurye Air’de gönderinizin sağlam bir şekilde yerine ulaştırılması çok önemlidir. Bu nedenle sevkiyatın başından sonuna kadar her türlü güvenlik tedbiri alınır.

İstanbul Dışı Kurye Air, yurtdışında tüm ülke ve şehirlerdeki kurye hizmetlerini ekonomik fiyatlarla, hızlı ve eksiksiz bir şekilde yerine getirir. En önemli sevkiyatlarınızda profesyonel bir hava kuryesine ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçin. Kaliteli hizmet anlayışımızla yurtdışı kurye hizmetlerimizle de yanınızdayız. En iyi hizmeti işinde en iyi olan bir havacılık firmasından almak isterseniz bizi arayın veya talep formumuzu doldurun, uzman personelimiz sizi hizmetlerimiz hakkında bilgilendirsin.