Özel Günleriniz İçin Motorlu Kurye

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Özel günleriniz için kurye çözümleri sunuyoruz. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, yılbaşı ve diğer önemli günlerinizde özel kurye ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır.ankara_cicekcileri3696

Çiçekçiler, hediyelik eşya satan mağazalar tarafından tercih edilen bu sistem, aynı zamanda sevdiklerine güzel sürprizler yapmak isteyen herkes için özel geçerlidir.

indir

Gerek şehir içi gerekse şehir dışına motorlu kurye hizmeti verilmektedir. Bunun yanında özel günlerinizde bir yere geç kaldıysanız, moto kurye ile sizi gideceğiniz yere yetiştiriyoruz.

İhtiyacınız olan bütün özel işlerinizde bizi tercih ediniz.

Bir önceki yazımız olan Hertürlü İhtiyaçlarınızda Motorlu Kurye başlıklı makalemizde hizmetlerimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazar: admin

murat kaya, hayatının merkezine ‘insanı anlama’ çabasını koymuş ve tüm akademik eğitimini ve profesyonel iş tecrübesini bu çaba etrafında şekillendirmiştir. Liseyi Robert Kolej’de okuduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji ve Psikoloji eğitimi almış, bunun üzerine Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim ve Tüketim Davranışı üzerine Yüksek Lisans yapmış, tezini ise değişen teknolojiler ve toplumsal etkenler ilişkisi üzerine hazırlamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir