Altunizade Kurye

Altunizade motorlu kurye hizmetleri….

Altunizade Kurye şubemiz, son derece yoğun bir kurye trafiği yaşanan Altunizade semtinde. Altunizade günümüz İstanbul’unda Boğaz Köprüsü’nün Anadolu Yakası çıkışı olması sebebi ile ünlü olmuştur. İstanbul’un Üsküdar ilçesinin yönetiminde bulunan Altunizade mahallesi, Büyük Çamlıca , Küçük Çamlıca, Kısıklı, Koşuyolu ve Acıbadem’i, Üsküdar merkezine ve sahile bağlayan bir ara geçiş görevi de üstlenmiş olmaktadır. Bu ara geçiş noktası olduğundan kaynaklı kurye firmalarının merkezi ya da şubeleri buradadır. Ayrıca diğer yakadan gelen çoğu kent içi otobüs hatları Altunizade geçişini yoğun biçimde kullanmaktadır.

80’lerin sonundan itibaren ülkemizin gelişimi ile beraber çok uluslu ve ulusal firmaların burayı tercih etmesi sebebi ile çehresi çok hızlı değişen Altunizade, semte girişimcilerin açtığı çoğu işmerkezi ve alışveriş merkezleri sebebiyle yüksek nüfus yoğunluğuna ulaşmıştır. Böylece bahçeli yazlık köşklerin gözde olduğu mahalle kaybolmaya yüz tutmuştur. Bunun sonucunda her sene altyapı yenilemelerine ihtiyaç duyan Altunizade semti, Üsküdar ve Büyük Şehir belediyelerinin her sene yatırım yaptığı az sayıdaki mahallelerden biri haline gelmiştir. İstanbul Anadolu yakasında açılan ilk büyük alışveriş merkezi olan Capitol, Altunizede’de bulunmaktadır.

Altunizade’ki bu yoğun trafik ve gelen yoğun talep sebebi ile Altunizade kurye firması burada bir ofis açmıştır. Açılan bu ofisimizde hizmet kalitesi Altunizade kurye firmasının teminatı altında olmaktadır. Motorlu kurye ihtiyaçlarınız için yine 0216 429 3954 numaramızdan bizlere erişebilirsiniz. Bizimle irtibata geçip kurye siparişi verebilirsiniz. Siparişi vermeniz sonrasında merkez ofarzui operatörümüz tarafından Altunizade şubesinde bulunan talebinize İdeal pozisyonda bulunan, işinde uzmanlaşmış profesyonel motorlu kurye adresinize yönlendirilir.

Kurye sektöründe çağın getirdiği iletişim imkânlarını Altunizade kurye en doğru biçimde kullanması sebebi ile kurye hizmetleri anlamında kalitesi en üst seviyede olan ender firmalardan biridir. Altunizade kurye müşteri memnuniyeti adına hizmet kalitesi artırıcı yeniliklerini programa devam edecektir.

Unutmayınız, kaliteli ve acil kurye hizmeti Altunizade Altunizade kurye den alınır

Motorlu kurye hizmetlerinin birçok çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Altunizade firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına birçok ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.
Altunizade Altunizade’de aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Altunizade Motorlu Kurye Hizmeti
AltunizadeArabalı Kurye Hizmeti
Altunizade Acil Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Ucuz Motorlu Kurye Hizmeti
AltunizadeExpress Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Yaya Kurye Hizmeti
Altunizade Gece Motorlu Kurye Hizmeti
Altunizade Acil İlaç Hizmeti
Altunizade Ucuz Kurye Hizmeti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 Acilexpresskurye | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress